Zajedno za sigurnost djece u prometu

Sigurno u školu s HAK-om je naša tradicionalna akcija koju provodimo već 50 godina, a veliku ulogu u njezinom održavanju imaju i naši autoklubovi

HAK-ova akcija Sigurno u školu s HAK-om proslavila je 50 godina, ali njezin značaj bio bi puno manji da tijekom tih pet desetljeća uz našu udrugu nisu stali i naši klubovi. Oni desetljećima šire ideju prometne preventive, brige za djecu u prometu, a posebno sui m važni mali prvašići koji se prvi put svakodnevno susreću s opasnostima. I ove godine HAK i autoklubovi djelovali su zajedno, našu akciju prošle su stotine djece koja su imala priliku u praksi vidjeti kako funkcioniraju prometna pravila. Također, svi naši klubovi su i u medijima, na državnoj i lokalnoj razini, slali poruke o sigurnijem prometu. Donosimo fotografije s akcije koju su organizirali AK Čakovec, AK Karlovac, AK Nova Gradiška, AK Pazin, AK Rijeka, AK Sesvete, AK Split, AK Varaždin, AK Velika Gorica, AK Virovitica, AMK Križevci, AMK Slavonac iz Osijeka te AK Đurđevac.