Novi Zakon uvodi novitet: Kažnjavat će se neodržavanje razmaka između vozila na autocesti!
Nepoštivanje zakonske odredbe o sigurnosnom razmaku od dvije, odnosno iznimno jednoj sekundi koštat će vas 2.000,00 kn, a dobivate i upis jednog negativnog prekršajnog boda u evidenciju